Екскаватор амфібія послуги у Києві та Україні

Чому ми

Ми чи не єдина компанія в Україні, яка має у своєму арсеналі вузько-спеціалізовану техніку. За роки роботи ми нагромадили величезний багаж досвіду, тому легко впораємося з будь-яким завданням.

Наша місія

Кожна людина в душі бажає зробити світ чистішим і красивішим, і ми, в тому числі, домагаємося цього! Наша діяльність спрямована на усунення різноманітних дефектів, засмічень, цвітіння, біологічних хвороб у водоймах.

Гарантії

При механічному впливі на шкідників, таких як: очерет, сміття, бур'ян, останні не мають шансів на подальше існування. Днопоглиблення також проводиться раз і назавжди.

Наші послуги

Поглиблення дна водоймища в Україні

Поглиблення дна копанням

Поглиблення дна водоймища в Україні представляє низку маніпуляцій над водоймою, які мають збільшити загальну глибину. Поглиблення дна ескаватором-амфібією дозволяє максимально прискорити процес без пошкодження навколишнього середовища. Таким чином ви отримуєте максимальний ефект за мінімальних витрат. Під час поглиблення водоймища наш екскаватор жодним чином не впливає на біологічні організми водоймища, тому поглиблення можна проводити навіть у заселених рибою водоймищах. Поглиблення водоймища екскаватором має величезну перевагу над іншими методами, під час поглиблення, так само проводиться очищення дна водоймища від різного сміття та сторонніх предметів. У нашому арсеналі кілька машин, які можуть бути привезені до будь-якої точки України.

Очищення водойм від очеретів, мулу, мулу, сміття, завалених дерев

Очищення водойм в Україні - це дуже важливий захід для порятунку водойми, не варто нехтувати наявністю очеретів або сміття, адже з часом стан водоймища буде тільки погіршуватися, всі живі організми (крім паразитів), на жаль, не виживуть у такій флорі і це призведе до непридатності водоймищ. Очищення озера екскаватором-амфібією дозволяє зібрати 100% сміття та очеретів разом із кореневою системою, що виключить їхню подальшу появу.
Чистка водойм гарантує відновлення флори, що сприяє як естетичному задоволенню, так і біологічному відновленню. Наші екскаватори-амфібії мають різні ковші, що дозволяє оперативно включитися в роботу та за найкоротший термін здійснити очищення водойми. Не забувайте, природа - це найцінніше, що ми маємо! І іноді їй необхідно допомогти відновитися.

Очищення водойми в Україні

Благоустрій прибережних зон водойм

Екскаватор-амфібія вміє плавати на воді і проникати у важкодоступні місця, такі як: болото, водоносні грунти, плавні і т.п. Ківш екскаватора-амфібії може бути індивідуально підібраний під водоймище, що дозволяє максимально ефективно та швидко проводити роботи. У нашому арсеналі є екскаватор-амфібія, який не потрібно розбирати для транспортування, це дозволяє у найкоротші терміни прибути на місце та розпочати роботи. Ці якості дозволяють ефективно рити траншеї та канали, а також створювати насипом цілі острови.
Вибравши компанію WaterKing.com.ua Ви можете бути на 100% впевнені у вищій якості послуг та гарантії довголіття виконаної роботи. За період нашої діяльності команда наших висококваліфікованих фахівців стикалася з дуже складними завданнями, які допомогли нам вирости до лідерства на ринку України. Ми використовуємо виключно індивідуальний підхід для кожного випадку та надаємо оптимальне та доцільне вирішення завдання у найкоротші терміни.

Ми виконуємо такі роботи:

Перелік робіт, який виконує наш екскаватор неосяжно широкий, нижче ми перерахували основні пункти, якщо ви не знайшли відповідний саме для себе - зв'яжіться з нами, ми обов'язково Вам допоможемо.

 • Очищення від мулу, мулу, сміття, завалених дерев;
 • Чищення від очеретів та кореневої системи;
 • Поглиблення каналів для проходів яхт;
 • Днопоглиблювальні роботи в озерах та водоймах;
 • Створення пляжу;
 • Берегозміцнювальні роботи з води;
 • Копка глини;
 • Земляні роботи у болотах;
 • Планування укосів;
 • Благоустрій прибережних зон водойм;
 • Копка зимувальних ям на озерах;
 • Намив піску та піщано-гравійних сумішей;
 • Захист від повеней та протипаводкові заходи;
 • Обслуговування та відновлення водного середовища
 • Будь-які земляні екскаваторні роботи.
Поглиблення дна, очищення водойм, водно-екскаваторні роботи ЕКСКАВАТОР-АМФІБІЯ

Залишилися питання?

Зверніться до нас за телефонами, вказаними на сторінці контакти або заповніть форму зв'язку і ми зв'яжемося з Вами.