Оренда екскаватора амфібія в Україні.

Оренда екскаватора амфібія в Україні.

Екскаватор-амфібія – це спецтехніка, яка призначена для виконання різних землерийних робіт на заболочених ділянках та у водоймах (у ставках, річках, озерах). Він активно використовується під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, очищення промислових відстійників, рекультивації стоячих водойм, річкової берегової зони. Плаваючі екскаватори часто використовуються на об'єктах ПЕК (наприклад, на ТЕЦ для видалення засмоленого ґрунту), при підготовці ділянок до прокладання газо- і нафтопроводів, при благоустрої територій, а також при копанні каналів для проходу катерів, зміцнення або влаштування берегової лінії.

Завдяки своїм гусеницям екскаватор може проходити будь-якими поверхнями, тому може виконувати різні види робіт.

Екскаватор Waterking - це вид плаваючого екскаватора амфібію, використовується для гідротехнічних робіт будь-якої складності. Екскаватор амфібію є плаваючим на знімних понтонах, має підвищену стійкість на болотах і здається в оренду нашою компанією. Даний вид техніки має високу прохідність завдяки низькому тиску на опорну поверхню. Це досягається за рахунок спеціально розроблених гусениць, що виконують функцію лопатей.

Завдяки таким перевагам екскаватор Waterking може проходити як землею, так і водою, а також долати важкопрохідні ділянки (заболочені водойми). За допомогою такого довгорукого екскаватора як Waterking можна виконати будь-які гідротехнічні роботи та втілити в життя найнеординарніші будівельні проекти на воді. Замовити екскаватор амфібію в оренду ви можете у компанії Waterking.com.ua, ми надаємо найкращі ціни та високу якість виконання всіх робіт.

Залишились питання?

Зверніться до нас за телефонами, вказаними на сторінці контакти , або заповніть форму зв'язку і ми зв'яжемося з Вами.