Благоустрій водоймища в Україні

Благоустрій водоймища в Україні

Під час виконання робіт з очищення водойм, а також робіт з будівництва берегового ландшафту, порушується природний рослинний покрив берегових ґрунтів, тому для захисту від руйнування берегової лінії доцільно виконати зміцнення берегової лінії.

Зміцнення високих, стрімких берегів, у тому числі зміцнення берега, доцільно проводити шпунтовими палями, однак у важкодоступних місцях монтаж металевих шпунтових паль неможливий, тому застосовують дерев'яні палі хвойних порід, переважно – модрина. Монтаж паль здійснюється за допомогою днопоглиблювального комплексу з подальшим формуванням берегового ландшафту. Складне гідротехнічне завдання, що потребує великого опрацювання. Дно водоймища вздовж берега, як правило, сильно замулене, покрите водною рослинністю (тростин, осока, водорості).

Відсипати пляжний пісок у шар мулу абсолютно безглуздо, тому що пісок просто перемішується з мулом і результату не буде досягнуто.

Тому при будівництві пляжу попередньо необхідно провести роботи з розчищення дна водоймища від мулових відкладень на площі будівництва, провести заходи, що перешкоджають перемішування піску і потім відсипати пляжний пісок.

Розміри пляжу залежать від протяжності вздовж берега (від побажань Замовника) та ширини від кромки води (обумовлена кутом нахилу поверхні пляжу та існуючими глибинами водоймища у місці будівництва).

Компанія WATERKING.com.ua надає весь спектр робіт з благоустрою водойм в Україні, замовляючи у нас благоустрій водойми – ви можете бути впевнені на 100% у вищій якості робіт, що надаються.

Залишились питання?

Зверніться до нас за телефонами, вказаними на сторінці контакти , або заповніть форму зв'язку і ми зв'яжемося з Вами.